Gry-przegladarkowe.org

Najlepsze gry na przegladarke !

Jedną z nowości jest obecnie gra GoodGame Empire. Jest to gra przeglądarkowa jak do tej pory mało znanej wytwórni GoodGame Studios. Gra została stworzona w technologii flash co stosunkowo ma zły wpływ na tego rodzaju gry, ponieważ większość gier opartych na tej technologii zwyczajnie podczas trwania gry zamula i zacina się. Jednak tutaj jest zdecydowanie inaczej, cała gra jest płynna i naprawdę nie zdarzają się sytuacje w których moglibyśmy na nią narzekać. Dodatkowym plusem jak na grę online jest także to, że przy rejestracji nie musimy czekać na maila aktywacyjnego, ale wystarczy wpisanie trzech kluczowych pól i możemy spokojnie zacząć grać. Jest to z pewnością duże ułatwienie oraz ulepszenie, które przypadnie wielu graczom do gustu. Przede wszystkim ułatwia to proces samego startu gry. Fabuła gry natomiast jest oparta na średniowieczu, zatem jest to gra typowo strategiczna. Mamy w niej możliwość toczenia bitew z innymi graczami którzy wcielają się w dzielnych rycerzy, mnóstwo zadań do wykonania podczas całej gry, między innymi podbijanie nowych terenów, czy rabowanie wrogów. Na samym początku jak to w grach strategicznych zaczynamy praktycznie od zera, jednak tutaj mamy możliwość pomocy od dawnego przyjaciela, który jedyną cenę jakiej żąda to zdobycie sąsiedniego zamku.

Jednak i to będzie dla nas bardzo opłacalne, ponieważ w zamian za podbicie zamku otrzymamy od tego przyjaciela ziemie na własność. Na której z kolei będziemy mogli wybudować swoje własne królestwo. Dodatkowo ma on trochę rolę tutoriala, ponieważ wprowadza w szereg nowych zadań, które pomagają w wybudowaniu podstawowych budynków, zdobyciu nowych umiejętności oraz doświadczenia w obronie, a także w tym jak atakować przeciwników. Warto zwrócić uwagę na to, że rozgrywkę należy rozpocząć od budowy podstawowych zasobów takich jak chata drwala oraz kamieniołom, ponieważ są to dwa podstawowe surowce od których niemal zaczynamy swoje potyczki w grze. W miarę trwania gry oraz zdobywania coraz większych zasobów wszystkie budynki możemy modernizować oraz wznosić na wyższe wysokości, jednak to jest uzależnione w dużej mierze od naszego doświadczenia, które zdobędziemy oraz od ilości zasobów, nie tylko tych dwóch podstawowych, ale także dodatkowo niezbędnego złota. Aby walki nabrały ciekawszego wyrazu a samotne potyczki stały się bardziej zaskakujące warto podpisać sojusz z innymi graczami, bądź stworzyć swój własny. Co sprawi, że gra stanie się o wiele bardziej ciekawsza.

Ze strony technicznej gra jest bardzo dobrze wykonana, zarówno oprawa graficzna jak i muzyczna są bardzo
dobrze wkomponowane w cały tryb gry. Można praktycznie porównać ją pod tym względem z grą już dobrze znaną wielu użytkownikom, jaką jest Travian. GoodGame Empire to gra na pozór już dobrze znana, zwłaszcza pod kątem fabuły, jednak tak naprawdę wnosi ona coś nowego oraz o wiele ciekawszego. Dzięki czemu możemy spędzić dobrych kilka godzin grając w nią a przy tym doskonale się bawić i cały czas poznawać ją na nowo. Jej plusami jest z pewnością bardzo ciekawa grafika, towarzysząca muzyka podczas całej gry. Dodatkowo bardzo dobre wprowadzenie na samym początku oraz przede wszystkim prosta i szybka rejestracja.

Tą grę znaleziono jako:

  • goodgame empire rejestracja
  • rejestracja gra goodgame empire
OceanFire w Październik - 20 - 2013

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.